Leden 2012

Rybí náušnice

17. ledna 2012 v 16:52 | Flash |  Moje móda

Kamarádky mě přivedly na hmotu Fimo asi na začátku loňského roku, protože si z něj dělají opravdu nádherné doplňky. Já sama jsem to zkusila ale až včera, ačkoliv hmot jsem dostala už k Vánocům. Udělala jsem si rybičky - skaláry, protože takové taky vlastním, ale trochu jinak barevné a v akvárku =D. No, a neodolala jsem a udělala si z nich náušnice - klypsy, protože nemám pícnuté uši. Na můj první pokus se mi docela líbí, akorát je každá trochu jiná, a z těch klypsů za chvíli děsně bolí uši. Ale co, jsou to moje dlouhé vysací náušnice, jsou, tak co =D.Novinové nehty

17. ledna 2012 v 16:28 | Flash |  Moje móda


Včera jsem si udělala zase nějaké ty nehty. Tyhle jsou z novinového inkoustu a návod jsem našla na internetu. Líbí se mi, akorát mě štve, že noviny nejsou moc vidět a není to z dálky moc výrazné, každopádně jsem ale docela spokojená.
Pokud byste si je chtěli udělat doma, je to docela jednoduché, návod naleznete pod perexem :).

Magnetický lak

10. ledna 2012 v 19:51 | Flash |  Moje móda

Mám ráda různé kreace na nehty, ráda si je maluju sama, ale k Vánocům jsem si vybrala lak na nehty s magnetickým efektem a k tomu magnet. Věřte nebo ne, potom vám vznike docela pěkný proužkovaný styl. Jediná nevýhoda je, že se to né vždycky povede pěkně, někdy jsou proužky nevýrazné, někdy nejsou skoro žádné, takže to chce víc pokusů.
Jinak je to ve výsledku pěkný lak, jen pro mě celkem nevýrazný, takže pokud chcete něco originálního a lehčího, tenhle lak je určitě to pravé :).Vítejte

2. ledna 2012 v 18:50 | Flash |  Informace

Ahoj! Chtěla jsem vás přivítat na svém novém blogu o grafice.Stejně se obávám, že to nevydrží, ale mohlo by, snad, snad, snad :).
Můj blog se jmenuje "Ďáblova kabelka". Vím, že je to dost zvláštní název, ale je originální, a to se mi líbí.
Moje přezdívka je Flash, a je mi patnáct let. Grafiku tvořím už tak čtyři roky, mám Adobe Photoshop (takže nečekejte nějakého zoufalce =D).
No, budu se snažit dělat nějaké popisky, oddělovače, sygnatury a tak podobně, takže se máte na co těšit :P.