Flash

O mně

5. dubna 2012 v 11:06 | Flash
Jméno: Terka Vlčková
Přezdívka: Flash

Věk: 15 let
Datum narození: 11.8.
Barva vlasů: černá
Barva očí: světle modrá

Řekla bych o sobě, že jsem hodně výbušná, ale přesto dost citlivá. Miluju psaní a čtení, a když můžu někomu dvě hodiny v kuse vykládat o svém příběhu a on mě poslouchá. Jako každý lev miluju pozornost a chci se nějak prosadit. Jak už bylo jistě řečeno, miluju psaní, a už jsem dokonce i "něco pořádného" napsala - Strange (150 stránek A4).
Motto: Inside my heart is breaking, my make-up may be fleaking, but my smile still stays on - Show must go on, Queen

Oblíbenci:

Oblíbená hudební skupina: Mám ráda starší klasiku, nejvíc miluju Queeny, dále The Beatles, Led Zeppelin, Kiss, The doors, Nirvanu, Pink Floyd...
Oblíbená kniha: série Hunger Games, Mediátor,samozřejmě ale hlavně moje vlastní :D (neříkám, že je bůhvíjak dobrá, ale mám jí ráda :D)
Oblíbený film: Fantom opery, Godzilla
Oblíbená barva: černá, tmavě fialová
Oblíbené pití: Ledový kafe

Ostatní:

Povaha: Kromě pár vlastností se nijak extra popisovat nebudu, každopádně o mně říkají (a mají pravdu), že jsem labilní, citlivá a všechno moc řeším. Jsem dost výbušná, ale dokážu se zastat a stát si za svým názorem, a věřím, že dokážu všechno, co budu chtít - ale jen, když se mi bude chtít =D.
Mám ráda: oční linky (když je čas a příležitost =D), vůni chlóru, sešity, propisky (jsem fanatyk), deodoranty (taky fanatyk), ráda si tvořím zajímavé kreace na nehty, ponocování a potom dlouhé vyspávání (nejlíp do půl dvanáctý a dýl :D), knihy, psaní básniček, kreslení a samozřejmě psaní
Domácí zvířata: pes Čiky, rybičky Queenie a Derek (bylo jich víc, ale o tom se tady radši rozepisovat nebudu =D)
No snad je to všechno :). Myslím, že jsem toho o sobě napsala víc než dost, ale pokud byste měli nějaké otázky, klidně se ptejte =).

Jsem offline

3. března 2012 v 20:17 | Flash
Ahoj :). Přináším vám mnou napsanou lehce hororovou povídku. Nemůžu zaručit mrazení v zádech nebo výkřiky hrůzy, protože přes lehce hororový námět hororová moc není =D. No, konec okecávání, voilá... Jsem offline!
 
 

Reklama